Açılış Saati

7/24 Açık

Telefon

0533 401 67 43

Eşya depolama hizmeti denilince akla ilk gelen firmamız olan Truva Depolama, Bağcılarda bulunan depolama alnımız ile sizlere merkezi konumda, güvenli ve kaliteli depolama hizmeti sağlamaktadır.

Eşya depolama ihtiyacınız olduğunda firmamızı tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Ekiplerimiz depolanacak eşlyalarınızı hassas bir şekilde paketleyerek Bağcılarda bulunan depolama merkezimize taşımaktadır.

7/24 kamera güvelik kontrolü olan depolama alanlarımız sayesinde eşyalarınızın güven altında olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca depolama virüslere karşı dezenfekte edilmektedir. Bizlerden en uygun fiyatı almak için telefon numaramız üzerinden veya iletişim formumuz üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel kadromuz istediğiniz zaman diliminde belirttiğiniz adresten eşylarınızı alıp depolama merkezine taşımak için hizmete hazırdır.

Depolama alanlarımız havalandırma sistemlerine sahip olup herhangi bir şekilde nem durumuna maruz kalmamaktadır. Bağcılarda bulunan depoalama alanımız üzerinde depolanan tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Güvenlik sistmleri ile de desteklenen depolama alanımızda saklanacak eşyalarınız için gözünüz arkda kalmasın Truva Depolama firmamızın profestyonel kadrosu ve 43 yıllık sektör tecrübesi ile en iyi hizmeti sizlere sunacaktır.